Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. kadrowo-administracyjnych

Moderna Holding Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Administracja kadrowa (przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji personalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami).

  • Określanie reguł związanych z procedurami rekrutacyjnymi.

  • Tworzenie planu i strategii rekrutacji poprzez analizowanie aktualnych potrzeb i oczekiwań firmy.

  • Przygotowywanie i publikacja ofert pracy (np. w Internecie i w prasie).

  • Przygotowywanie i administrowanie wewnętrzną bazą dokumentów aplikacyjnych.

  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych.

  • Pozyskiwanie dotacji, funduszy unijnych na szkolenia, kursy ( rozwój pracowników).

  • Dbanie o doskonalenie pracowników i ich dalszy rozwój, np. w ramach indywidualnych programów.

  • Onboarding nowych pracowników w zakresie procesów formalnych.

  • Przygotowywanie umów o pracę i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem we współpracy z działem prawnym, księgowością np. UoP, B2B, UoD i rachunki, zapewnienie ciągłości umów.

  • Przygotowywanie wewnętrznych raportów, sprawozdań z dziedziny kadr i płac na potrzeby zarządu i działu finansowego.

  • Komunikacja i współpraca w ramach grupy Moderna Holding.

  • Bycie pierwszym punktem kontaktu dla pracowników w zakresie ustaleń formalnych, tematów związanych z prawem pracy, urlopów, zwolnień, dokumentów, benefitów, itp.

  • Śledzenie i implementacja zmian w przepisach prawa pracy (w porozumieniu z działem prawnym).

  • Rekrutacja i szkolenie pracowników.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe

  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)

  • umiejętność prowadzenia korespondencji biznesowej

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu

  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

  • dyspozycyjność

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

Moderna Holding Sp. z o.o.

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów,

w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji,

poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADROWO-ADMINISTRACYJNYCH

Miejsce pracy: Gdynia

Przewiń do profilu firmy