Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. kadrowo-księgowych

Elemont S.A.

  • Dobrzeńska 72b, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Dobrzeńska 72b

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie i weryfikowanie dokumentów księgowych

  • Przygotowywanie faktur do księgowania

  • Wspieranie zespołu w zakresie pracy księgowej i kadrowej

  • Ewidencjonowanie dokumentów księgowych w systemie

  • Prowadzenie akt osobowych oraz sporządzanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy

  • Ewidencjonowanie i monitorowanie czasu pracy

  • Pomoc w przygotowywaniu deklaracji i raportów na potrzeby ZUS, GUS, PEFRON

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość rachunkowości

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa płacy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych

  • Podstawowa znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT) oraz Ustawy o Rachunkowości

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Znajomość programu Excel na poziomie średniozaawansowanym

  • Dokładność, rzetelność, terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość SAP Business One oraz programu Płatnik

  • Kurs księgowości

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość awansu w strukturze firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Dodatkowy dzień wolny za dzień urodzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowy urlop

W Elemont zajmujemy się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zakresie: instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych, AKPiA oraz zadań wielobranżowych. Przez 30 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.

Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl

Przewiń do profilu firmy