Młodszy Specjalista ds. Kalibracji

  • Pruszków, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TESTO Sp. z o.o.

    Testo jest światowym liderem w produkcji najwyższej klasy przenośnych przyrządów kontrolno–pomiarowych i innowacyjnych rozwiązań w obszarze kontroli jakości dedykowanych dla branż HVACR, przemysłowej, farmaceutycznej, spożywczej i HoReCa.

    Do naszego akredytowanego Laboratorium Pomiarowego w Pruszkowie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pruszków

    Do Twoich obowiązków należeć będzie:

    • wzorcowanie sprzętu pomiarowego
    • wystawianie świadectw wzorcowania
    • opracowywanie ofert na usługi realizowane przez laboratorium
    • wykonywanie zadań z zachowaniem zasad i procedur Laboratorium Pomiarowego Testo
    • bieżąca (bezpośrednia) współpraca z Klientem oraz Działem Sprzedaży

    Poszukujemy właśnie Ciebie, jeżeli:

    • posiadasz wiedzę i doświadczenie powiązane ze wzorcowaniem sprzętu pomiarowego
    • jesteś osobą samodzielną, dokładną i sumienną
    • jesteś zorientowany na terminową realizację powierzonych zadań i radzisz sobie z presją czasu
    • znasz język angielski na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
    • masz doświadczenie w pracy w akredytowanym laboratorium w systemie ISO 17025

    Dołączając do zespołu Testo zyskujesz:

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe, kursy podnoszące kwalifikacje
    • interesującą pracę w międzynarodowej, renomowanej firmie
    • zróżnicowany zakres obowiązków
    • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Testo Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Testo Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie przy ul. Wiejskiej 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.