Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kalkulacji kosztów

Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Stacyjna 19, Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o.

Stacyjna 19

Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie i koordynowanie kalkulacji nowych projektów oraz zmian inżynieryjnych ( w oparciu o materiały z zapytania, modele 3d oraz rysunki techniczne,

  • sporządzanie analiz i raportów wspierających kierownictwo w podejmowaniu bieżących decyzji,

  • wprawdzie nowych wyrobów oraz zmian inżynieryjnych do systemu SAP,

  • uczestnictwo w inwentaryzacji produkcji, księgowanie danych do systemu SAP,

  • stała współpraca z działem inżynieryjnym oraz innymi działaniami operacyjnymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub inżynieryjne - absolwenci mile widziani,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków, specyfikacji oraz modeli 3d - mile widziane,

  • obsługa MS Excel i MS Access - warunek konieczny,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • gotowość do pracy przez okres szkoleniowy w godzinach 10:30-18:30.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnym zakładzie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • bogaty pakiet benefitów (karta mulitsport , prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, dofinansowane posiłki),

1998 roku producent węży gumowych na bazie polimeru używanych do systemów chłodzenia w samochodach osobowych, ciężarowych i innych urządzeniach przemysłowych. Wałbrzyska fabryka będąca obecnie częścią koncernu Tristone ,produkująca przewody gumowe i plastikowe do przepływu cieczy w układach chłodzenia dla klientów takich jak: Volvo, Ford, Nissan, Renault, Daimler, VW, Peugeot, Fiat, Ferrari, Audi, BMW i innych.

Przewiń do profilu firmy