Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. kart mieszkań

Echo Investment S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja procesu przygotowania dokumentacji do umowy deweloperskiej- kart mieszkań, poprzez:

  • bieżącą współpracę z zespołami zmian lokatorskich, realizacji, marketingu oraz sprzedaży

  • weryfikację przebiegu procesu w ramach dostarczenia właściwej dokumentacji

  • monitorowanie na różnych etapach projektu poprawności i zgodności zmian wprowadzanych w kartach mieszkań

  • bieżącą aktualizację kart na podstawie przekazywanych wytycznych

  • bieżące użycie programów takich jak: AutoCad i system CRM

Nasze wymagania

  • ostatni rok studiów lub ukończone studia na kierunku Architektura

  • minimum 1-1.5 roku doświadczenia zdobytego na podobnym stanowisku

  • znajomość AutoCAD oraz pakietu MS Office

  • skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną LuxMed

  • kafeterię benefitów Sodexo w tym karta sportowa Medicover Sport

  • pracę w przyjaznym, nastawionym na współpracę zespole, który wprowadzi Cię w obowiązki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • inicjatywy dobroczynne

  • akcje promocyjne z partnerami biznesowymi

Echo Investment jest deweloperem, budującym w głównych sektorach rynku nieruchomości. Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu. Szukamy osoby, która dołączy do zespołu designu w dziale projektów mieszkaniowych.

Przewiń do profilu firmy