Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. kart mieszkań

Echo Investment S.A.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja procesu przygotowania dokumentacji do umowy deweloperskiej- kart mieszkań, poprzez:
  • bieżącą współpracę z zespołami zmian lokatorskich, realizacji, marketingu oraz sprzedaży
  • weryfikację przebiegu procesu w ramach dostarczenia właściwej dokumentacji
  • monitorowanie na różnych etapach projektu poprawności i zgodności zmian wprowadzanych w kartach mieszkań
  • bieżącą aktualizację kart na podstawie przekazywanych wytycznych
  • bieżące użycie programów takich jak: AutoCad i system CRM

Nasze wymagania

  • ostatni rok studiów lub ukończone studia na kierunku Architektura
  • minimum 1-1.5 roku doświadczenia zdobytego na podobnym stanowisku
  • znajomość AutoCAD oraz pakietu MS Office
  • skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed
  • kafeterię benefitów Sodexo w tym karta sportowa Medicover Sport
  • pracę w przyjaznym, nastawionym na współpracę zespole, który wprowadzi Cię w obowiązki

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • inicjatywy dobroczynne
  • akcje promocyjne z partnerami biznesowymi

Echo Investment S.A.

Echo Investment jest deweloperem, budującym w głównych sektorach rynku nieruchomości. Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu. Szukamy osoby, która dołączy do zespołu designu w dziale projektów mieszkaniowych.

Młodszy specjalista ds. kart mieszkań, Kielce