Młodszy Specjalista ds. Katalogu Produktów E-commerce

CCC S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o atrakcyjną prezentację produktów (karta produktu, menu, strony kategorii, filtry) na sklepie internetowym CCC,

  • Zarządzanie działaniami związanymi z drzewem kategorii serwisu ccc.eu,

  • Tworzenie list produktowych we współpracy z działami CRM, aplikacji i marketingu,

  • Zarządzanie menu kategorii, filtrami i sortowaniami,

  • Monitorowanie, zgłaszanie i naprawianie błędów pojawiających się na stronie internetowej,

  • Uczestniczenie we wdrażaniu sklepu internetowego na nowe rynki,

  • Obsługa systemów CMS Magento, Adafir i Atom Store,

  • Udział przy testach AB,

  • Współpraca z Działami - CRM, Marketingu, PIM, Contentu, UX.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na platformach eCommerce - mile widziana znajomość obszaru zarządzania informacją produktową (np. PIM, Akeneo),

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel – posługiwanie się formułami i tworzenie tabel przestawnych,

  • Umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy na zbiorach danych,

  • Dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Znajomość HTML, CSS, SQL.

To oferujemy

  • Pracę w trybie hybrydowym,

  • Innowacyjne środowisko pracy,

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatna opieka medyczna, bo zdrowie jest najważniejsze.

  • Karty i kody rabatowe do CCC, eobuwie.pl, MODIVO i HalfPrice, bo ważne, żeby Twój wkład był doceniony.

  • Program sportowy Multisport lub Medicover System, bo równie ważna jak rozwój jest dobra kondycja.

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, bo to zdrowie Twoje i Twoich bliskich jest ogromnie ważne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy