Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Klientów Strategicznych

Grupa ERGO HestiaO firmie

  • Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Grupa ERGO Hestia

Hestii 1

Sopot

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zawieranie umów reasekuracji („ubezpieczenie ubezpieczenia”, czyli przeniesienia części ryzyka ubezpieczeniowego Spółki w dużym biznesie na inny podmiot - reasekuratora), a następnie ich obsługa,
  • negocjacje oraz utrzymywanie relacji z uczestnikami rynku reasekuracyjnego (reasekuratorzy krajowi i zagraniczni, Lloyd’s of London, brokerzy reasekuracyjni),
  • współudział w wypracowywaniu rozwiązań zapewniających optymalną architekturę ochrony reasekuracyjnej dla portfela ubezpieczeń Spółki,
  • ścisła współpraca ze specjalistami ds. ubezpieczeń korporacyjnych Spółki w zakresie interpretacji umów, a także poszukiwania nowych rozwiązań na rynkach zagranicznych.

Nasze wymagania

  • proaktywna postawa oraz chęć do nauki,
  • umiejętność koordynowania wielu obszarów jednocześnie,
  • umiejętność analitycznego i krytycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej wiceliderem rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży,
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów,
  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
  • bogaty pakiet benefitów związanych ze zdrowiem, sportem oraz czasem wolnym.

Benefity

  • pakiet zdrowotny
  • specjalna oferta ubezpieczeniowa dla pracowników
  • elastyczne godziny pracy
  • zajęcia sportowe i relaksacyjne w czasie pracy
  • upominki świąteczne
  • aktywności budujące poczucie wspólnoty
  • spotkania integracyjne inspirowane sztuką

Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w przycisk „aplikuj”.

Młodszy Specjalista ds. Klientów Strategicznych, Hestii 1, Sopot