Młodszy Specjalista ds. Klientów Strategicznych w Departamencie Klienta Biznesowego

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 12a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

ProService Finteco Sp. z o.o.

Konstruktorska 12a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie relacjami z Klientem Biznesowym

  • nadzorowanie przebiegu projektów uzgodnionych z Klientem

  • monitorowanie satysfakcji Klienta z usług oferowanych przez naszą Firmę

  • współtworzenie rozwiązań organizacyjnych i systemowych w celu realizacji wymagań Klientów

  • ścisła współpraca z innymi jednostkami Firmy w celu realizacji zapytań Klientów

  • kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy na rynku

Nasze wymagania

  • dobra znajomość zagadnień dotyczących funduszy inwestycyjnych i produktów finansowych

  • trafność w identyfikacji potrzeb klienta

  • komunikatywność, umiejętność budowania długotrwałych relacji

  • dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego

  • wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

To oferujemy

  • szansę na zdobycie doświadczenia w branży finansowej

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem

  • dofinansowanie do karty Multisport oraz karty podarunkowe

  • prywatną opiekę medyczną z gwarancją dostępności terminów oraz z dostępem do specjalistów

  • zniżkę 50% na usługi stomatologiczne (po wyleczeniu zębów usługi stają się bezpłatne)

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • sekcje zainteresowań Pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy