Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Omega Pharma Poland Sp. z o. o. jest częścią amerykańskiego koncernu farmaceutycznego Perrigo Company plc. specjalizującego się w produkcji i dystrybucji produktów farmaceutycznych OTC. Obecnie firma poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

    Główne obowiązki:

    • Realizacja zakładanych celów sprzedażowych na wyznaczonym terenie
    • Edukowanie farmaceutów w zakresie produktów OTC
    • Budowanie i utrzymywanie dystrybucji produktów
    • Utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami Firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów
    • Analizę rynku i potencjału partnerów biznesowych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Umiejętności analitycznych i sprzedażowych
    • Umiejętności planowania własnej pracy
    • Wysokiej motywacji i orientacji na wynik
    • Gotowości do wykonywania pracy wymagającej dużej aktywności w terenie
    • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
    • Umiejętności obsługi komputera, biegłości w pakiecie MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • Komunikatywności
    • Dyspozycyjności
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu
    • Wykształcenia wyższego: magisterium
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w branży FMCG będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę w amerykańskiej bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznym zespole
    • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia podstawowego i systemu premiowego
    • Umowę o pracę oraz szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Program wdrożeniowy (teoretyczny i praktyczny)
    • Szeroki pakiet szkoleń

    Osoby spełniające nasze oczekiwania oraz zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

    Nadesłanych ofert nie zwracamy.

    W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r Dz. U. Nr 133, poz. 883)