Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Komunikacji i Administracji Międzynarodowej - j. niemiecki, holenderski, włoski, francuski, norweski, portugalski lub fiński

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 14.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CEE Experts Sp. z o.o.

    CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

    Dla naszych klientów, dużych, międzynarodowych firm z branży BPO/SSC poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarach
    Administracji międzynarodowej/Księgowości/ Obsługi klienta / Social Media lub Logistyki.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Numer referencyjny: gda_Adm

    Opis stanowiska:

    • Obsługa w obszarze komunikacji/administracji, księgowości, zakupów, logistyki lub social media zagranicznych placówek firmy
    • Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami
    • Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j. obcym)
    • Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu
    • Księgowanie i wprowadzanie faktur
    • Wprowadzanie dodatkowych danych do systemu w j. obcym

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość jednego z następujących językówniemiecki, holenderski, włoski, francuski, norweski, portugalski lub fiński
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Dodatkowe doświadczenie w pracy z językami - mile widziane
    • Gotowość do ciągłego rozwoju
    • Komunikatywność i otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku

    Nasi Partnerzy biznesowi proponują:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Kompleksowy program wdrożeniowy
    • Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
    • Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
    • Możliwości rozwoju
    • Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Zainteresowany/a? Zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

    „Przesyłając swoje dane osobowe w postaci CV i/lub listu motywacyjnego na adres email, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych poprzez firmę CEE Experts Uszyński s.j. zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Ponadto oświadczam, że podane przeze mnie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.”

    Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. W każdym czasie możesz zgodę odwołać. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Więcej informacji dostępne tutaj: http://ceeexperts.pl/pl/polityka-prywatnosci/

    Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie przesyłaj CV.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CEE Experts Uszyński Sp. J. z siedzibą 00-867 Warszawa przy ul. Chłodnej 51 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    „Przesyłając swoje dane osobowe w postaci CV i/lub listu motywacyjnego na adres email, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych przez firmę CEE Experts Uszyński s.j. zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Ponadto oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.

    Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. W każdym czasie możesz zgodę odwołać. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Więcej informacji dostępne tutaj

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.