Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Komunikacji i Employer Brandingu (program stażowy)

Faurecia Automotive Polska S.A.

3 5004 000 brutto / mies.
  • Grójec

    Grójec, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o spójny wizerunek firmy w oparciu o zasady Corporate Identity;

  • Koordynacja procesu tworzenia materiałów komunikacyjnych: ulotek, plakatów, materiałów do komunikacji wewnętrznej;

  • Udział w tworzeniu strategii Employer Brandingowej;

  • Obsługa kanałów social media firmy;

  • Zarządzanie intranetem na poziomie kraju;

  • Współtworzenie materiałów PR;

  • Współpraca z dostawcami: agencjami reklamowymi, agencjami PR, drukarniami, freelancerami;

  • Organizowanie wydarzeń na poziomie kraju;

  • Inicjowanie oraz zarządzanie akcjami CSR;

  • Współpraca z oddziałami firmy w zakresie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem kierunku: Marketing, Dziennikarstwo, Zarządzanie, Psychologia, PR lub pokrewne / Jesteś w trakcie studiów podyplomowych

  • Masz „lekkie pióro” i swobodnie, a także poprawnie posługujesz się językiem polskim w mowie i piśmie

  • Jeśli masz doświadczenie w obszarze PR, EB lub komunikacji to fantastycznie, a jeśli nie, to na pewno wszystkiego Cię nauczymy!

  • Smalltalk w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu

  • Pakiet MsOffice nie jest dla Ciebie czarną magią, a jeśli znasz programy graficzne to plus dla Ciebie!

  • Cechujesz się dobrą organizacją pracy oraz multitaskingiem, bo czeka na Ciebie udział w kilku projektach jednocześnie!

  • Umiesz działać pod presją czasu, a deadline'y Ci niestraszne

  • Twoi znajomi uważają Cię za osobę otwartą, komunikatywną, kreatywną i dynamiczną

  • Cechuje Cię profesjonalizm w działaniu

  • Jesteś dyspozycyjny/a i możesz przeznaczyć na pracę 8h dziennie (pon.-pt.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • Premia semestralna

  • dofinansowanie do dojazdów (autobus pracowniczy)

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!

Przewiń do profilu firmy