Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej

  • Koszajec (pow. pruszkowski), Brwinów, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka ULMA Construccion Polska S.A., należąca do hiszpańskiej Grupy ULMA Construccion,
    jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań oraz rusztowań na całym świecie,
    poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: KOSZAJEC, gmina Brwinów

    PROFIL KANDYDATA:

    Do naszego zespołu w Pionie Marketingu poszukujemy osoby energicznej i komunikatywnej,  posiadającej umiejętność budowania relacji i współpracy w zespole oraz proaktywnej w wychodzeniu naprzeciw nowym wyzwaniom i oczekiwaniom klientów, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych.

    PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

    • dbałość o spójny wizerunek firmy w oparciu o zasady Corporate Identity
    • nawiązywanie oraz koordynacja współpracy z agencjami reklamowymi i drukarniami
    • inicjowanie i organizowanie promocji marki w prasie branżowej oraz Internecie
    • koordynacja procesu tworzenia katalogów wizerunkowych i publikacji dedykowanych oraz adaptacji katalogów korporacyjnych
    • organizacja produkcji i dystrybucji upominków oraz materiałów reklamowych
    • monitoring oraz organizacja udziału firmy w wydarzeniach branżowych
    • wsparcie w zakresie komunikacji marketingowej dla spółek zależnych (Litwa, Ukraina, Kazachstan)

    OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

    • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (preferowane kierunki humanistyczne)
    • mile widziane doświadczenie w samodzielnej pracy na podobnym stanowisku -  znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
    • swobodnego i poprawnego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/lub hiszpańskiego (praca w międzynarodowym środowisku), mile widziana znajomość języka rosyjskiego
    • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office, mile widziana znajomość programów graficznych oraz technik multimedialnych
    • znajomości zagadnień prawnych z obszaru marketingu
    • bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności działania pod presją czasu
    • samodzielności, wnikliwości i rzetelności w działaniu

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pracę w młodym i ambitnym zespole
    • możliwość nabywania doświadczeń oraz rozwoju osobistego w ramach struktury Firmy
    • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
    • kartę sportową współfinansowaną przez pracodawcę
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • możliwość bezpłatnego dojazdu do pracy z wybranych miejsc Warszawy

    Jeśli uważasz, że spełniasz nasze oczekiwania i jesteś gotowy/a do zdobywania nowych doświadczeń w firmie o międzynarodowym zasięgu, zapraszamy do aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest ULMA Construccion Polska S.A. z siedzibą w Koszajcu 50, 05-840 Brwinów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.