Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    B.P.O. Poland rozpoczyna rekrutację na stanowiska juniorskie w dziale marketingu w Centrum Innowacji Marketingowych. W trakcie wdrożenia poznasz podstawy marketingu, dowiesz się jak tworzyć skuteczne komunikacje marketingowe, nauczysz myśleć nieszablonowo i wyszukiwać nowe  obszary działania. Będziesz mieć wpływ na rozwój organizacji i wpływ na swoją ścieżkę rozwoju.

    Jeżeli jesteś minimum po czwartym roku studiów (albo masz licencjat) i szukasz stałej pracy, napisz do nas koniecznie!

    Młodszy Specjalista ds. Komunikacji Marketigowej

    m/k

    Miejsce pracy: Warszawa

    OFERUJEMY:

    • Kompleksowy program wdrożeniowy ze ścieżką rozwojową copywriterską oraz koordynatorską.
    • Bogaty program szkoleń z zakresu direct marketingu (tworzenie krótkich i długich form sprzedażowych, przygotowywanie mailingów, bannerów, smsów, insertów) i direct response marketingu (reklam prasowych, listów sprzedażowych, ulotek)
    • Bogaty program szkoleń z zakresu zarządzania projektami marketingowymi (współpraca ze studiem graficznym, web developerami, obsługą klienta, działem SEO i SEM)
    • Szkolenia w obszarze graficznej obróbki tekstu, DTP i przygotowywania tekstu do druku (nauka posługiwania się programem InDesign)
    • Możliwość doskonalenia warsztatu pisarskiego pod okiem naszych specjalistów (m.in.: przygotowywanie tekstów na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, wykonywanie tłumaczeń oraz współpraca z tłumaczami, które umożliwią Ci poznanie własnych predyspozycji zawodowych)
    • Indywidualną opiekę doświadczonych copywriterów i project managerów oraz własny plan rozwoju
    • Lektury, ćwiczenia, szkolenia i konsultacje
    • Dostęp do specjalistycznych szkoleń produktowych, które rozwiną Twoją wiedzę i umiejętności w zakresie sprzedaży B2B
    • Przyjazne środowisko pracy, dobra atmosfera i możliwość awansu (większość managerów w naszym dziale awansowała na swoje stanowisko, a wszyscy oni są z nami co najmniej od 4 lat)

    OPIS STANOWISKA:

    • Prowadzenie działań marketingowych pod nadzorem przełożonego – organizacja pracy innych, tworzenie materiałów marketingowych i komunikacyjnych, tworzenie i aktualizacja stron www, działania w obszarze social media
    • Doskonalenie warsztatu pisarskiego/copywriterskiego pod okiem naszych specjalistów – przygotowywanie tekstów marketingowych dla kanału prasowego i internetowego, a także na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, wykonywanie tłumaczeń oraz współpraca z tłumaczami
    • Wsparcie innych członków zespołu i udziału w ich realnie istniejących projektach
    • Prowadzenie monitoringu rynku oraz konkurencji (nauka oceny potencjału biznesowego różnych projektów i obszarów)

    OCZEKIWANIA:

    • Student po czwartym roku studiów (albo licencjat) gotowy do podjęcia stałej pracy. Rozpatrzymy także zgłoszenia osób, które studia już ukończyły
    • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1
    • Zainteresowanie tematyką marketingu
    • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
    • Otwartość na nowe pomysły i chęć uczenia się

    Nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego nauczymy Cię sami – musisz tylko mieć do tego chęci!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez B.P.O. Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”
    W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującej zgody:
    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”