Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

    Jakie zadania chcemy Ci powierzyć?

    • przygotowywanie kampanii sprzedażowych skierowanych do klientów nc+,
    • aktualizację plansz ofertowych i programowych w usłudze TVI,
    • produkcję spotów produktowych do usługi TVI,
    • współpracę z działem Prawnym, Ofert, CRM.

    Czego się po Tobie spodziewamy?

    • zainteresowania serialami, filmami lub sportem,
    • chęci rozwoju zawodowego w strukturach marketingu,
    • mile widziana znajomość podstawowych zasad lub technik sprzedaży,
    • lekkiego pióra,
    • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • dokładności, terminowości i dbałości o szczegóły,
    • dobrej znajomości programów komputerowych MS Office,
    • umiejętności pracy samodzielnej oraz zespołowej.

    Co proponujemy?

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • nowe, cenne i unikalne doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu,
    • rozwój i pracę pełną wyzwań przy projektach marketingowych nc+,
    • kulturę organizacyjną oparta na współpracy i koleżeństwie,
    • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+.
    • owocowe czwartki.

    Wyślij nam swoje CV i umów się na rozmowę.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

    Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.