Młodszy Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej

KAUFLANDO firmie

KAUFLAND

aleja Armii Krajowej 47

Wrocław

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

w Departamencie Marketingu
Centrum Usług Wspólnych Kaufland, al. Armii Krajowej 47 we Wrocławiu

Jakie będą Twoje zadania:

  • przygotowanie i wdrażanie akcji i programów marketingowych oraz projektów specjalnych (promocja w punkcie sprzedaży, lokowanie produktu, akcje z partnerami itp.)
  • adaptacja międzynarodowych kampanii reklamowych i programów marketingowych z uwzględnieniem specyfiki rynku polskiego
  • koordynacja współpracy z agencjami reklamowymi, domami produkcyjnymi oraz innymi dostawcami i partnerami biznesowymi
  • przygotowywanie prezentacji dla klientów wewnętrznych dotyczących prowadzonych kampanii reklamowych oraz programów marketingowych
  • odpowiedzialność za wszystkie aspekty prowadzonych projektów, w tym ich terminowość, procesy akceptacji oraz zgodność z powierzonym budżetem.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • kreatywności i ciekawych pomysłów, umiejętności pracy w zespole, a także samodzielności w realizacji zleconych zadań
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office w szczególności PowerPoint
  • swobody w tworzeniu i pisaniu treści oraz umiejętności współpracy, wysokiej komunikatywności oraz kultury osobistej
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • wykształcenia wyższego (preferowane o kierunku marketingowym).

Co Ci zapewnimy:

Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, bony i upominki na święta) oraz umowę o pracę.

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy