Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej

neonet s.a.O firmie

  • Nyska 48A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

neonet s.a.

Nyska 48A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesu tworzenia treści marketingowych publikowanych w mediach zewnętrznych (telewizja, radio, display etc.)

  • Współpracę z Agencjami Zewnętrznymi przy tworzeniu treści komunikatów marketingowych

  • Współpracę z Działami wewnętrznymi przy tworzeniu treści komunikatów marketingowych

  • Tworzenie/współtworzenie/redagowanie/weryfikowanie poprawności treści komunikatów marketingowych

  • Udział w planowaniu i realizowanie planu komunikacji marketingowej

  • Rozliczanie faktur

  • Tworzenie dokumentacji/raportów/analiz z realizowanych działań

Nasze wymagania

  • Wysokich umiejętności organizacji pracy/czasu pracy (samodzielności, wielozadaniowości, ustalania priorytetów, terminowości)

  • Skrupulatności i dokładności

  • Wysokich umiejętności pracy pod presją czasu

  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych, łatwości nawiązywania kontaktów, umiejętności budowania relacji i pracy zespołowej

  • Zaangażowania i dobrego nastawienia

  • Umiejętności swobodnego budowania treści, lekkiego pióra - kreatywności

  • Dobrej znajomości pakietu office

  • Mile widziane wykształcenie wyższe w kierunku marketingu lub komunikacji marketingowej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w marketingu/projektach marketingowych lub komunikacji

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Imprezy integracyjne

  • Bibliotekę wewnętrzną

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Rabaty pracownicze

  • Pakiet benefitów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

neonet s.a.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W tych trudnych czasach przykłada się dodatkową wagę do stabilności pracy oraz bezpieczeństwa. Zwłaszcza w takiej branży jak nasza - która sprawia, że mimo pandemii, nasi klienci mogą czuć się komfortowo w codziennych sytuacjach oraz nie muszą martwić się zepsutym sprzętem. Właśnie dlatego proponujemy STABILNE, PEWNE zatrudnienie - dołącz do nas i PRACUJ BEZPIECZNIE!

Przewiń do profilu firmy