Ta oferta pracy jest nieaktualna od 295 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. komunikacji

  • Olsztyn, Gutkowo (pow. olsztyński), warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 22.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ELTEL Networks Energetyka S.A. należy do międzynarodowej korporacji ELTEL,
    notowanej na sztokholmskiej giełdzie NASADQ. Posiadamy ponad 50 letnie
    doświadczenie w  zakresie projektowania, budowy i modernizacji linii i stacji elektroenergetycznych. Prowadzimy działalność na terenie
    Polski, Niemiec i Skandynawii

    Zakres obowiązków

    • Wzmacnianie kultury organizacyjnej poprzez realizowanie zadań
      z obszaru komunikacji wewnętrznej
    • Opracowywanie materiałów komunikacyjnych – wewnętrznych i zewnętrznych
      (komunikaty, informator firmowy)
    • Kreowanie nowych narzędzi i rozwiązań dla komunikacji wewnętrznej
    • Aktualizowanie treści na stronie internetowej  i intranetowej spółki
    • Prowadzenie profilu spółki w mediach społecznościowych
      (Facebook, YouTube, LinkedIn realizowanie strategii budowania marki pracodawcy)
    • Monitoring mediów i sporządzanie raportów

    Jakich kandydatów szukamy?

    • Posiadających wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Mających doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Obsługujących media społecznościowe
    • Ze znajomością języka angielskiego
    • Z dobrą znajomością Pakietu MS Office i oprogramowania biurowego
    • Zaangażowanych, otwartych, posiadających zdolności organizacyjne
    • Komunikatywnych i umiejących pracować w zespole.

    Zainteresowanym kandydatom oferujemy

    • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,  lidera  rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (karta multisport, ubezpieczenie na życie)

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV  ze zdjęciem za pomocą Aplikuj ( z dopiskiem w tytule: rekrutacja Eltel Olsztyn – Młodszy specjalista ds. komunikacji”)
    do dnia  2.02.2018 r.
    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z kandydatami najlepiej spełniającymi postawione wymagania.

    ELTEL Networks  Energetyka S.A.
    Gutkowo 81 D,
    11-041 Olsztyn,

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”