Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Komunikacji w Punktach Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Pro People zawsze blisko ludzi.

Realizujemy projekty rekrutacyjne mocno wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów oraz oczekiwania naszych Kandydatów. Zależy nam, aby obie strony były jak najlepiej dopasowane.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy:

  • studentów IV-V roku oraz absolwentów kierunków technicznych, związanych z marketingiem lub pokrewnych
  • z min. 6 miesięcznym doświadczeniem (praktyki/staże) w obszarze marketingu, sprzedaży, analiz
  • ze zdolnościami analitycznymi i dobrą znajomością pakietu MS Office
  • szybko uczących się i otwartych na wyzwania
  • samodzielnych i dobrze zorganizowanych
  • zorientowanych na wynik i z determinacją dążących do wyznaczonego celu
  • odpowiedzialnych
  • potrafiących pracować zespołowo
  • z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • koordynacja współpracy z dostawcą zewnętrznym
  • pomoc w przygotowywaniu prezentacji, materiałów do planowanych akcji
  • monitorowanie przebiegu akcji instalacyjnych i merchandisingowych
  • analiza raportów, wyciąganie wniosków, rekomendowanie dalszych działań i ich monitorowanie
  • bieżące raportowanie oraz analizy i ewaluacje przeprowadzonych aktywności
  • koordynacja komunikacji między dostawcą a siłami sprzedaży
  • wsparcie działu POSM w bieżących projektach

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę (zatrudnienie przez agencję pracy)
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku międzynarodowej firmy branży FMCG
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • współpracę z profesjonalistami i praktykami biznesu
  • możliwości stałego rozwoju kompetencji
  • pracę w organizacji o wysokiej kulturze zarządzania.
Zainteresowane osoby zapraszamy do nadsyłania CV poprzez