Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. komunikacji

PZU Zdrowie SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z największych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Nasza sieć medyczna liczy 130 placówek własnych oraz 2200 placówek współpracujących w 600 miastach. Mamy także własne centrum telemedyczne. W dbaniu o zdrowie wspieramy zarówno pracodawców i ich pracowników, jak i pacjentów indywidualnych.

PZU Zdrowie SA.

Twoje zadania:

  • realizowanie projektów z zakresu content marketing, knowledge marketing i employer branding
  • organizacja, obsługa i komunikacja działań PR, m.in.: partnerstw medialnych, patronatów udzielanych organizacjom medycznym, pacjenckim i health-tech, udziału w konferencjach branżowych, wydarzeń własnych
  • obsługa wniosków sponsoringowych, koordynacja projektów sponsoringowych i ich rozliczanie
  • analiza wyników, przygotowywanie raportów i podsumowań prowadzonych działań PR
  • współpraca z ekspertami medycznymi oraz obszarami wewnątrz organizacji – m.in. marketingu, HR, sieci placówek medycznych, obsługi pacjenta, innowacji
  • współpraca z agencjami kreatywnymi, eventowymi i domem mediowym
  • tworzenie treści PR na potrzeby komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej w mediach owned i paid

Czekamy na Ciebie, jeśli

  • masz minimum 2-3 lata doświadczenia w obszarze PR, marketingu, CSR, employer branding
  • posiadasz wyższe wykształcenie z zakresu: PR, marketing, dziennikarstwo
  • masz doświadczenie w organizowaniu wydarzeń firmowych i sponsoringowych
  • umiesz pisać teksty PR zgodnie z zasadami „prostego języka” oraz językiem korzyści
  • masz praktyczną wiedzę z zakresu content marketingu i social media
  • umiesz działać samodzielnie według założonego harmonogramu
  • umiesz przedstawić swój pomysł w formie zwięzłej prezentacji i podsumować jego efekty
  • łatwo nawiązujesz kontakt i budujesz relacje
  • masz doświadczenie w branży opieki medycznej/ubezpieczeń i finansów lub pracy w agencji PR

Korzyści dla Ciebie

  • atrakcyjny system wynagradzania
  • praca przy budowaniu marki jednego z największych operatorów medycznych w Polsce
  • możliwość realizacji ambitnych, cross-obszarowych projektów
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie oraz możliwość objęcia opieką medyczną Twoich bliskich na preferencyjnych warunkach
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne