Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej

KOSPEL S.A.O firmie

  • Koszalin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

Zadania, które przed Tobą stawiamy:

  • współtworzenie i rozwijanie kanałów komunikacji wewnętrznej
  • tworzenie i redagowanie interesujących treści na potrzeby komunikacji wewnętrznej (newsletter, mailingi, Vi2Go)
  • przygotowanie materiałów (np. plakatów, ulotek) we współpracy z grafikami
  • obsługa mediów społecznościowych firmy
  • udział w organizacji eventów i konkursów
  • ścisła współpraca z działem HR w zakresie komunikowania i promocji zmian, nowych projektów i aktywności budujących zaangażowanie

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: dziennikarstwo, marketing, reklama, filologia polska
  • doświadczenie w obsłudze mediów społecznościowych
  • mile widziane doświadczenie (także staże, praktyki) w działach reklamy, PR, gazetach itp.
  • „lekkie pióro”- umiejętność projektowania przekazu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, poziom min. B1
  • wyczucie estetyki
  • kreatywność i wyobraźnia
  • samodzielność, proaktywność
  • chęć rozwoju i nauki pod okiem doświadczonego zespołu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • ciekawe szkolenia związane z wykonywaną pracą, także kursy językowe
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole
  • interesujące wyzwania
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karty Multisport, opieka medyczna, bony świąteczne itp.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy