Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. konfiguracji systemów Adobe Sign

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds.konfiguracji systemów Adobe Sign. Jeżeli masz doświadczenie w konfigurowaniu systemów, znasz język angielski na zaawansowanym poziomie i jesteś osobą, która nie boi się zmian i stawia na rozwój - to właśnie oferta dla Ciebie. Aplikuj!

Młodszy specjalista ds. konfiguracji systemów Adobe SignNumer ref.: /86/03/2021/DP/64826

zadania

  • zarządzanie tożsamościami użytkowników i kontrolą dostępu w Adobe Sign
  • działając jako administrator narzędzia Adobe Sign obsługuje konfigurację i integrację między Adobe Sign i innymi systemami biznesowymi, aplikacjami i procesami
  • tworzenie / utrzymanie podręczników i materiałów merytorycznych (baz danych),
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • rozwiązywanie i koordynacja zgłoszeń serwisowych
  • zbieranie danych, mentoring, zarządzanie całym procesem zarządzania licencjami aplikacji
  • przygotowanie raportów

oczekujemy

  • Doświadczenie na podobnej roli, takiej jak obsługa i wsparcie klienta IT, specjalista ds. Oprogramowania, specjalista IT itp.
  • Ponad 2 lata odpowiedniego doświadczenia w zakresie oprogramowania / aplikacji, zwłaszcza w rozwiązaniach opartych na chmurze
  • Zrozumienie techniczne i znajomość systemów MS, Adobe Sign lub innego narzędzia do podpisu elektronicznego
  • Znajomość zarządzania licencjami na oprogramowanie
  • Możliwość pracy w różnych krajach, segmentach, zespołach i indywidualnie
  • Musi mieć zdolności planowania i organizacyjne, zdolne do obsługi wielu zadań
  • Musi być w stanie pracować niezależnie, a także współpracować między zespołami
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności prezentacji jako atut

oferujemy

  • międzynarodowe środowisko
  • przyjazne miejsce pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, opieki medycznej, posiłków)
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne