Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. kontaktów międzynarodowych

REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o.

Inżynierska 3

Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja działań związanych z przygotowaniem ofert dla klientów zagranicznych

  • Przygotowanie przetargów oraz dokumentacji powiązanej zgodnie z wymaganiami zawartymi w przetargach

  • Nawiązywanie bezpośrednich kontaktów i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi

  • Negocjowanie warunków współpracy

  • Tworzenie faktur oraz dokumentów powiązanych

  • Tłumaczenie dokumentów PL-ENG oraz ENG-PL

  • Aktywna współpraca z zespołem

  • Ścisła współpraca z Managerami oraz Koordynatorami ze wszystkich lokalizacji w Polsce oraz za zagranicą

  • Ścisła współpraca z innymi działami spółki

  • Przechowywanie danych poufnych oraz przygotowanie awizacji dla pracowników

  • Archiwizowanie dokumentów

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego [w mowie i w piśmie]

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych

  • Wysoka kultura osobista

  • Otwartość i zdolności komunikacyjne, nastawienia na współpracę i wielozadaniowość

To oferujemy

  • ciekawą i pełna wyzwań pracę w firmie międzynarodowej

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 w Jelczu- Laskowicach

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o wysłanie CV w języku polskim i angielskim (list motywacyjny mile widziany) za pośrednictwem Pracuj.pl wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacyjnego