Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kontaktów z Klientami

UNIQA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących oraz udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów Uniqa;

  • Obsługa zapytań klientów z zakresu ubezpieczeń na życie oraz OFE;

  • Przyjmowanie i realizacja dyspozycji naszych klientów zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Nasze wymagania

  • Jasne formułowanie myśli – w formie pisemnej i ustnej;

  • Łatwość nawiązywania kontaktu w rozmowie telefonicznej;

  • Umiejętności redagowania wypowiedzi oraz swobodnego posługiwania się poprawną polszczyzną;

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • znajomość zasad rachunkowości zgodnie z PSR i MSSF,

  • znajomość SAP,

  • dostępność w ciągu 1 miesiąca.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę;

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00;

  • Coachingi rozwojowe - z chęcią nauczymy Cię podstaw i podzielimy się wiedzą;

  • Współpracę z młodym i profesjonalnym zespołem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych;

  • Pracę zdalną lub w centrali firmy z dobrym dojazdem:( w Warszawie: blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego, w Łodzi: w centrum róg ul. Gdańskiej i Piłsudskiego).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A., UNQA TFI, UNIQA PTE, oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy