Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Kontaktów z Klientami

Kredyt Inkaso S.A.

  • Zamość

    Zamość, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczne negocjacje z osobami zadłużonymi dotyczące warunków spłaty zadłużenia (praca na Call Center), uwzględniające interes firmy i możliwości osoby zadłużonej

  • Zawieranie porozumień ratalnych z osobami zadłużonymi, które pomogą im w poradzeniu sobie z problemem długu

  • Realizacja planów wynikowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne

  • Asertywność oraz zdolności negocjacyjne

  • Silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Szkolenie stanowiskowe oraz stałe wsparcie doświadczonych pracowników

  • Motywujący system wynagrodzenia (podstawa od 3200zł brutto + prowizja uzależniona od wyników)

  • Atrakcyjne konkursy dla pracowników

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Prywatny pakiet medyczny, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, kartę MultiSport, program poleceń pracowniczych

  • Możliwość pracy zdalnej lub w biurze

  • Niezbędne narzędzia do pracy zdalnej, w tym laptop

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Kapitałowa Kredyt Inkaso od lat należy do ścisłej czołówki firm zarządzających wierzytelnościami na rynkach finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Tę pozycję wypracowaliśmy i utrzymujemy profesjonalizmem połączonym z fachowym doradztwem. W zakresie swojej działalności współpracujemy z czołowymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz podmiotami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Naszym największym kapitałem jest Zespół! Nasi pracownicy, to osoby z różnorodnymi kompetencjami, umiejętnościami i pasjami, to dzięki nim tak dynamicznie się rozwijamy, realizujemy naszą strategię, osiągamy założone cele.

Przewiń do profilu firmy