Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. kontaktu z Klientem (K/M)

Mercedes-Benz Grupa WróbelO firmie

  • Graniczna 4a, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Mercedes-Benz Grupa Wróbel

Graniczna 4a

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń od Klientów

  • Informowanie Klientów o aktualnej ofercie produktów i usług

  • Wykonywanie kampanii wizerunkowych (np. badanie satysfakcji Klientów)

  • Prowadzenie korespondencji e-mail

  • Współpraca ze wszystkimi Działami w Firmie

  • Obsługa bazy danych oraz rejestracja historii kontaktów w systemie CRM

  • Budowanie długofalowej relacji z Klientami za pośrednictwem telefonu/e-mail/social media

Nasze wymagania

  • wykształcenia minimum średniego

  • minimum 6-miesięcznego doświadczenia w telefonicznej obsłudze Klienta i/lub pracy w Call Center

  • biegłej obsługi komputera, w tym pakiet MS Office, CRM

  • umiejętności argumentacji i przekonywania

  • zaangażowania, odpowiedzialności, samodzielności i konsekwencji w działaniu

  • umiejętności pracy w Zespole

  • chęć rozwoju i ciągłego poszerzania swojej wiedzy

  • otwartości i komunikatywności

  • znajomość rynku motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • interesującą pracę w Zespole doświadczonych Specjalistów

  • stały i przejrzysty system wynagrodzenia (dwuskładnikowy)

  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • miejsce pracy Salon Mercedes Benz Grupa Wróbel – Wrocław

  • szkolenia kompetencji i umiejętności, dostęp do szkoleń e-learningowych

  • stabilność i stałość zatrudnienia

  • rozwój zawodowy z możliwością awansu pionowego i poziomego

  • świetną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się Zespole

  • możliwość podjęcia pracy w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Grupa Wróbel to ceniona marka rynku dealerskiego, uznana przez klientów i ekspertów, utytułowana w wielu prestiżowych konkursach. Każdego dnia rozwijamy się i zmieniamy, by w coraz doskonalszy sposób pomagać w zakupie i eksploatacji samochodów i jak najlepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb klienta. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i prowadzonymi inwestycjami, aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w swoich oddziałach marki Mercedes-Benz.

Jeśli chcesz się rozwijać, pracować w renomowanej, prestiżowej Firmie, cenisz pozytywną atmosferę i szukasz pomysłu na swoją karierę zawodową to dołącz do nas!

Jeśli przyświecają Ci takie wartości jak: zaangażowanie, uczciwość, przejrzystość i dążenie do stałego postępu, a do tego świetnie czujesz się w rozmowach telefonicznych to jesteś osobą, której szukamy. Już dziś bądź częścią naszego wyjątkowego Zespołu.

Aktualnie poszukujemy Pracowników Strefy Obsługi Klienta (SOK) do obsługi Klienta zewnętrznego.

Przewiń do profilu firmy