Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Kontaktu z Klientem

Holiday Park & ResortO firmie

4 000–9 000
brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Holiday Park & Resort

Kopanina 34

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmować?

- Będziesz w telefonicznym kontakcie z klientami zainteresowanymi wypoczynkiem w naszych resortach nadmorskich.

- Twoim zadaniem będzie informowanie naszych obecnych klientów o nowych promocjach i usługach oferowanych przez Holiday Park & Resort oraz realizacja celów sprzedażowych.

Od czego zaczniemy gdy dołączysz do zespołu Holiday Park & Resort?

Czekają na Ciebie specjaliści gotowi przekazać Ci swoją wiedzę z zakresu obsługi klienta, badania potrzeb klienta, technik sprzedaży i wielu innych dziedzin. Dowiesz się też wszystkiego o naszej ofercie sprzedażowej. Pierwsze rozmowy z klientami przeprowadzisz z pomocą doświadczonych kolegów i koleżanek z działu.

Nasze wymagania

Czytasz to, czyli chcesz zacząć pracę w nowym miejscu.

Może zależy Ci na zmianie środowiska, zadań albo chcesz się przebranżowić? Wracasz do pracy po długiej przerwie? Zależy Ci na zdobyciu pierwszych doświadczeń zawodowych? A może szukasz dodatkowego zajęcia na emeryturze?

Jeśli dodatkowo lubisz kontakt z ludźmi i jesteś otwarty na nowe doświadczenia, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

To oferujemy

  • Zdobędziesz cenne umiejętności, które wykorzystasz też poza pracą;
  • Z łatwością połączysz pracę z życiem prywatnym, gwarantujemy w pełni elastyczny grafik, wybierasz kiedy pracujesz w przedziale od poniedziałku do soboty, między godziną 09:00 a 19:00;
  • Będziesz mógł związać się z nami na podstawie wybranego przez Ciebie rodzaju umowy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (min. 100h miesięcznie);
  • Pracując w naszym biurze otrzymasz przepustkę do rekrutacji wewnętrznej - nasz holding składa się z 40 firm;
  • Na każdym kroku będziesz miał zapewnione wsparcie liderów, ekspertów i zespołu;
  • Będziesz reprezentować firmę z bardzo dobrą opinią wśród klientów – jesteśmy zdobywcami nagród Luksusowej Marki Roku, Luksusowego Produktu oraz Najwyższej Jakości;
  • Gwarantujemy przyjazną, koleżeńską atmosferę, każdy z nas jest inny, a wspólnie tworzymy zgrany i pomocny zespół;
  • Otrzymasz nagrodę finansową za polecenie do pracy swoich znajomych;
  • Po okresie próbnym dostaniesz od nas voucher na tygodniowy pobyt w Holiday Park & Resort!
  • Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie bez żadnych limitów, zależne od Twoich wyników i rosnące wraz z Twoją skutecznością + dającą komfort stałą podstawę wynagrodzenia. Średnia zarobków to 5050 netto.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • zniżki na posiłki

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad polskim morzem, w których każdego dnia wakacje spędza ponad 10 000 Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody „Luksusowa Marka Roku 2020”, „Luksusowy Produkt Roku 2020” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2020”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza, to wyjątkowe miejsce na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie budowy największego w Europie kompleksu turystyczno-rozrywkowego w jednej z miejscowości na południu Polski, aparthotelu (ponad 220 luksusowych apartamentów) pod Kołobrzegiem oraz eleganckiego, butikowego hotelu na Starym Rynku z Poznaniu.

Młodszy Specjalista ds. Kontaktu z Klientem, Kopanina 34, Poznań