Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. kontaktu z Klientem SOS (K/M)

Mercedes-Benz Grupa WróbelO firmie

  • Graniczna 4a, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Mercedes-Benz Grupa Wróbel

Graniczna 4a

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie problemów aplikacyjnych

  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych/informatycznych Klientów

  • Współpraca z innymi zespołami w tym IT

  • Monitoring i analiza działania systemów, tworzenie raportów

  • Przyjmowanie telefonicznych/mailowych zgłoszeń od Klientów

  • Prowadzenie korespondencji e-mail

  • Wstępna selekcja zgłoszeń pod kątem sposobu ich rozpatrywania

  • Współpraca z zewnętrznymi Partnerami Firmy

  • Kontrola terminowości i jakości obsługi zgłoszeń przekazywanych do wewnętrznych i zewnętrznych jednostek

  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientem wewnętrznym

Nasze wymagania

  • wykształcenia minimum średniego

  • minimum 6-miesięcznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (wsparcie techniczne, informatyczne)

  • dobrze rozwiniętych zdolności komunikacyjnych, organizacyjnych i analitycznych,

  • silnej motywacji do pracy, zaangażowania i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • biegłej obsługi komputera i znajomości ogólnych zagadnień informatycznych takich jak poczta elektroniczna, Internet, sieci komputerowe

  • samodzielności w działaniu

  • umiejętności pracy w Zespole

  • chęć rozwoju i ciągłego poszerzania swojej wiedzy

To oferujemy

  • interesującą pracę w Zespole doświadczonych Specjalistów

  • stały i przejrzysty system wynagrodzenia (dwuskładnikowy)

  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • miejsce pracy Salon Mercedes Benz Grupa Wróbel – Wrocław

  • szkolenia kompetencji i umiejętności, dostęp do szkoleń e-learningowych

  • stabilność i stałość zatrudnienia

  • rozwój zawodowy z możliwością awansu pionowego i poziomego

  • świetną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się Zespole

  • możliwość podjęcia pracy w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Grupa Wróbel to ceniona marka rynku dealerskiego, uznana przez klientów i ekspertów, utytułowana w wielu prestiżowych konkursach. Każdego dnia rozwijamy się i zmieniamy, by w coraz doskonalszy sposób pomagać w zakupie i eksploatacji samochodów i jak najlepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb klienta. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i prowadzonymi inwestycjami, aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w swoich oddziałach marki Mercedes-Benz.

Jeśli chcesz się rozwijać, pracować w renomowanej, prestiżowej Firmie, cenisz pozytywną atmosferę i szukasz pomysłu na swoją karierę zawodową to dołącz do nas!

Jeśli przyświecają Ci takie wartości jak: zaangażowanie, uczciwość, przejrzystość i dążenie do stałego postępu, a do tego świetnie radzisz sobie z rozwiązywaniem problemów technicznych, to jesteś osobą, której szukamy. Już dziś bądź częścią naszego wyjątkowego Zespołu.

Aktualnie poszukujemy Pracownika Strefy Opieki Systemowej (SOS) do obsługi Klienta wewnętrznego (Helpdesk).

Przewiń do profilu firmy