Młodszy Specjalista ds. Kontentu (Opisu Produktów)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-08
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2019-02-07)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    eMAG jest jednym z największych sklepów internetowych w regionie. Działamy w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii i Bułgarii. eMAG to organizacja, w której mimo ponad 15 lat obecności na rynku wciąż panuje kultura start-upu. Chcemy, by klienci internetowi byli naszymi partnerami, nie pozycją w excelu – naszym zadaniem jest pomóc im oszczędzać czas i pieniądze. Szukamy ludzi, którzy pomogą nam zmienić branże e-commerce w Polsce. Jeśli podzielasz nasze wartości, a dodatkowo chcesz pracować w najlepiej skomunikowanym, nowoczesnym biurze w Warszawie - dołącz do nas! Wspólnie twórzmy kolejne rozdziały historii eMAG!

    Miejsce pracy: Warszawa
    RE/01_2019

    Zakres obowiązków:

    • Uzupełnianie cech charakterystycznych produktów
    • Dokonywanie korekt oraz aktualizacji istniejących opisów/specyfikacji
    • Dbałość o jakość wykonywanej pracy
    • Prowadzenie skrupulatnego researchu na temat poszczególnych produktów
    • Dbanie o właściwą kategoryzację produktów – uporządkowanie produktów zgodnie z drzewem kategorii
    • Walidacja produktów
    • Realizacja uzgodnionych planów i raportowanie o efektach pracy

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Min. 3-miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
    • Umiejętność sprawnego pisania na klawiaturze
    • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zmiennym środowisku pracy
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (poziom min. B1) umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej produktów

    Oczekiwania:

    • Umiejętności pracy w dynamicznym środowisku, pod presją czasu
    • Bardzo dobrej organizacji pracy
    • Nastawienia zorientowanego na wynik
    • Samodzielności
    Wyślij nam swoje CV, istnieje duża szansa, że właśnie Ciebie potrzebujemy!

    Oferta:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełny etat (na okres 12 miesięcy)
    • Pakiet socjalny
    • Interesującą pracę w zespole doświadczonych specjalistów
    • Miejsce pracy w pełnym entuzjazmu zespole
    • Pracę w świetnie skomunikowanym biurze koło Metro / Dworca Gdańskiego w Warszawie
    • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, nauki języka angielskiego itd…)

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.