Młodszy Specjalista ds. Kontroli Dostaw z językiem niemieckim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-09-20
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2018-10-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dlaczego warto aplikować?

    • Szybko rośniemy - tylko w 2017 roku otworzyliśmy 31 zupełnie nowych stanowisk, obecnie mając w zespole łącznie ponad 130 osób
    • Biuro w centrum Warszawy – pracujemy w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce vis-à-vis Dworca Centralnego
    • Perspektywa na przyszłość - ponad połowę stanowisk wyższego szczebla zajmują osoby promowane wewnętrznie
    • Energia i ambicja – dzięki wielu nowym projektom realizowanym dla naszych klientów budujemy swoją przyszłość poprzez ciągłą naukę
    Miejsce pracy: Warszawa
    2018/09/20

    Twoje zadania:

    • praca w systemie SAP – moduł SD/MM
    • analiza wyników inwentaryzacyjnych oraz przebiegu procesu
    • współpraca z zespołami sprzedaży na rynku niemieckim przy interpretowaniu wyników analiz
    • tworzenie raportów i proponowanie rozwiązań
    • utrzymanie i rozwój wewnętrznego systemu danych
    • kontrola procesu dostaw z centrów dystrybucyjnych firmy do sklepów
    • korygowanie stanów magazynowych sklepów własnych i partnerskich

    Wymagania:

    • dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2
    • umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
    • znajomość obsługi MS Office (w szczególności Excel)
    • komunikatywność, otwartość i inicjatywa w działaniu

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
    • zdobycie doświadczenia w pracy w programie SAP
    • naukę i możliwość wykorzystania zaawansowanych funkcji programu MS Excel
    • możliwość realizacji własnych pomysłów i odpowiedzialnych
    • pracę w zespole, który dzieli się energią i pasją
    • prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport