Młodszy Specjalista ds. Kontroli Eksportu i Obrotu Specjalnego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-04
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2018-08-03)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PZL "WARSZAWA-OKĘCIE" S.A., producent samolotów z długoletnią tradycją, obecnie należy do GRUPY AIRBUS, największej w Europie i jednej z największych na świecie firm sektora lotniczego, kosmicznego i obronnego. Zakres działalności firmy obejmuje: kooperację międzynarodową w zakresie produkcji struktur lotniczych, produkcję komponentów z sektora kosmicznego, produkcję samolotów wojskowych, Centrum Serwisowe C-295M, usługi projektowe i agrolotnicze.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Młodszego Specjalisty ds. Kontroli Eksportu i Obrotu Specjalnego
    Miejsce pracy: Warszawa

    Podstawowe zadania:

    • Prowadzenie dokumentacji związanej z obrotem towarami o znaczeniu strategicznym.
    • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji związanej z obrotem bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.
    • Wsparcie przy realizacji transakcji krajowych i międzynarodowych, zapewnianie zgodności z przepisami kontroli obrotu.
    • Raportowanie o prowadzonych przez firmę transakcjach.
    • Wsparcie przy monitorowaniu przepisów/sankcji gospodarczych/aktualności procedur wewnętrznych.
    • Przygotowywanie analiz/raportów i prezentacji.

    Od pracownika na tym stanowisku oczekujemy:

    • Znajomości przepisów prawa cywilnego/ administracyjnego.
    • Dobrej znajomości języka angielskiego w piśmie i mowie (min. B 2).
    • Dobrej znajomości MS Office w szczególności MS Excel i MS Power Point.
    • Umiejętności organizacji pracy własnej, podejmowania decyzji.
    • Zdolności analitycznych oraz umiejętności syntetyzowania informacji.
    • Umiejętności pracy w zespole.
    • Dynamizmu w działaniu, nastawienia na rozwiązywanie problemu, operatywności, zaangażowania.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym, technicznym, jakościowym lub łańcucha dostaw.
    • Znajomość przepisów z zakresu kontroli eksportu/kontroli obrotu towarami o znaczeniu strategicznym, obrotu specjalnego – bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym oraz przepisów celnych będzie atutem.

    Osobie zatrudnionej oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (abonament medyczny, kartę Multisport, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego i inne).
    • Grupowe ubezpieczenie na życie.
    • Dobrą atmosferę pracy w ambitnym zespole.
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j. polskim klikając w przycisk Aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )