Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Kontroli i Rachunkowości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Młodszy Specjalista
    ds. Kontroli i Rachunkowości
    Warszawa
    Zakres obowiązków:
      • rozliczanie wybranych rozrachunków Banku, w tym z tytułu bancassurance,
      • udział w procesach kontrolnych i uzgodnieniowych ksiąg rachunkowych Banku,
      • przygotowywanie raportów i prezentacji w zakresie bancassurance,
      • współudział w przygotowywaniu procesów rachunkowych dla nowo wdrażanych produktów,
      • bieżące prace zlecone przez przełożonego.
    Oczekujemy:
      • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość
      • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze bankowości,
      • biegła znajomość pakietu MS Office – szczególnie Excel – VBA,
      • mile widziana znajomość SQL i DEF,
      • kreatywności oraz samodzielności w realizacji zadań,
      • łatwości i swobody w nawiązywaniu kontaktów,
      • dobrej organizacji pracy,
      • umiejętności analitycznego myślenia,
      • umiejętność pracy w zespole.
    Oferujemy:
      • pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi,
      • wyzwania, umożliwiające naukę i rozwój własnych kompetencji,
      • przyjazną atmosferę pracy, możliwość wychodzenia poza schematy,
      • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie), dzień w pracy możesz rozpocząć od kubka pysznej kawy- wszystkie nasze kuchnie są wyposażone w nowoczesne ekspresy do kawy, dodatkowo codziennie dostarczamy dla naszych Pracowników świeże owoce i warzywa,
      • Nest kluby Sportowe – uprawiasz sport lub pasjonujesz się konkretną dyscypliną? – u nas możesz rozwijać swoją sportową pasję i razem z kolegami z pracy brać udział w zawodach sportowych.