Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości

Air Liquide Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza
    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analizy gazów skroplonych i sprężonych
  • Przeprowadzanie kalibracji aparatury analitycznej ( analizatorów i chromatografów gazowych) oraz prowadzenie zapisów w odpowiednich książkach kontroli pracy urządzeń
  • Dokonywanie kontroli pracy urządzeń analitycznych do atestowanych gazów jednorodnych i mieszanek gazów,gazów szlachetnych,gazów medycznych
  • Czynny udział w walidacjach i kwalifikacjach aparatury analitycznej tlenu i azotu medycznego
  • Opracowywanie procedur i instrukcji w obszarze kontroli jakości
  • Utrzymanie w sprawności aparatury analitycznej

Nasze wymagania

  • Ukończone studia/ ew. ostatni rok studiów (preferowane kierunki: inżynieria chemiczna, chemia przemysłowa, technologia chemiczna)
  • Znajomość zasad pracy w laboratorium kontroli jakości
  • Gotowość do pracy od pon. do pt. Na dwie zmiany (6-14, 14-22)
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (B1-B2)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę przez firmę zewnętrzną
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i samodzielnych projektów
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej korporacji
  • Wsparcie całego zespołu we wdrożeniu do nowych obowiązków
  • Premię roczną
  • Dodatkowe 3 dni płatnego urlopu w roku

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości, Dąbrowa Górnicza