Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości

  • Gniezno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Panasonic Energy Poland S.A.

    Jesteśmy jednym z największych producentów baterii cynkowo–węglowych oraz alkalicznych w Europie, będącym częścią światowej organizacji znanej z produkcji wyrobów ze znakiem handlowym Panasonic.

    Do naszej fabryki w Gnieźnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    MŁODSZY SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

    Główne zadania:

    • kontrola jakości procesów produkcyjnych,
    • wdrażanie nowych surowców do procesu produkcji baterii,
    • praca badawcza  w dziale rozwoju i kontroli jakości,
    • administrowanie systemem ISO,
    • ścisła współpraca z innymi działami zakładu.

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe, techniczne, w kierunku chemicznym,
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • wiedza z zakresu metod zarządzania jakością,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • zdolność organizacji pracy własnej,
    • zdolność analitycznego myślenia,
    • dokładność, dociekliwość, wysokie umiejętności interpersonalne.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na zastępstwo,
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie. Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia specjalistyczne oraz udział w ciekawych  i różnorodnych projektach.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz klauzulą:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przekazanymi do Panasonic Energy Poland S.A. do celów rekrutacji pracowników (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U. 2016r. Poz.922). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne."

    za pomocą przycisku Aplikuj do dnia 7.07.2018 r.

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych, jest Panasonic Energy Poland S.A.. Może Pani/Pan skontaktować się z nami pisząc na adres: ul. Słoneczna 42, 62-200 Gniezno lub pisząc na adres: [email protected]
    2. Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie  zgody  nie  wpływa  na  zgodność  z  prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.
    3. Przekazanie CV oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne a brak wyrażenia zgody, spowoduje, że nie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji procesu obecnej lub przyszłych rekrutacji.
    4. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest udzielona zgoda.
    5. Pani/Pana CV będzie przechowywany do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody lub maksymalnie do 6 miesięcy, od momentu wpłynięcia do nas CV.
    6. Nie będziemy przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich.
    7. Ma Pani/Pan prawo żądać od nas dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
    8. W związku z przetwarzaniem przez nas Pani/Pana CV, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa urzędu ochrony danych osobowych.
    9. W oparciu o Pani/Pana dane osobowe nie będziemy podejmować wobec Pani/Pana zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.