Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola materiałów wyjściowych, opakowaniowych oraz kontrola produktów

  • pobieranie prób

  • kontrola procesu wytwarzania

  • opracowywanie dokumentacji obowiązującej w Kontroli Jakości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: chemiczne, biologiczne, biotechnologiczne lub pokrewne.

  • znajomość normy ISO 22716

  • znajomość wymagań GMP

  • min. roczne doświadczenie w pracy w Kontroli Jakości - mile widziane

  • dokładność i odpowiedzialność za powierzona zadania

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce,

  • umowę o pracę – to u nas standard,

  • zadbamy o Twoją formę – karta multisportowa OK. system oraz sekcje sportowe,

  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna,

  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce,

  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje,

  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma nauki języka angielskiego