Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości

Inter Europol S.A.O firmie

  • Słoneczna 22, Marki
    Marki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Inter Europol S.A.

Słoneczna 22

Marki

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola procesów produkcyjnych i magazynowych mająca na celu zapewnienie jakości produktów według standardów firmy

  • Wykonywanie pomiarów produktów gotowych oraz oznaczeń fizykochemicznych surowców półproduktów i produktów

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i u dostawców

  • Przygotowywanie specyfikacji wyrobów oraz dokumentacji dotyczącej jakości produktów

  • Przyjmowanie i obsługa reklamacji

  • Szkolenie pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny żywności

  • Ocena organoleptyczna wytwarzanych produktów

  • Przeprowadzanie inspekcji zakładu

Nasze wymagania

  • Wiedza dotycząca standardów jakościowych

  • Wykształcenie wyższe (preferowana Technologia Żywności)

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Obsługa baz danych

  • Obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń pracowniczych

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Inter Europol S.A. to polska firma rodzinna, która powstała w 1989 roku. Dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce, a nasze wyroby dostarczamy do Klientów na terenie Unii Europejskiej, a także do wybranych krajów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych podczas procesu rekrutacji jest Inter Europol S.A. (ul. Słoneczna 22, 05-270 Marki), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000674460.

Z pełną informacją na temat tego w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe jako kandydatów do pracy w Inter Europol S.A. można zapoznać się w naszej Polityce Prywatności, którą można znaleźć tutaj: https://www.intereuropol.pl/polityka-prywatnosci