Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości

FoodCare Sp. z o.o.O firmie

  • Niepołomice, Zabierzów (pow. krakowski)

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości dostaw surowców, opakowań,

  • Kontrola jakości wyrobu w trakcie produkcji,

  • Wykonywanie czynności dt. kontroli jakości w obszarze Działu Kontroli Jakości, Produkcji, Magazynów wg przyjętych zasad postępowania oraz kontrolą przestrzegania zasad GHP, GMP, HACCP/IFS w tych obszarach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: technologia żywności, towaroznawstwo,

  • Znajomość systemów zarządzania jakością,

  • Znajomość systemów HACCP, IFS Food.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju i pracy ze znanymi na rynku markami.

FoodCare Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem rynkowym z 40letnią tradycją.

Jesteśmy obecni w 60 krajach świata.

Zatrudniamy ponad 900 pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Praca w systemie zmianowym.

Prosimy o wskazanie odpowiadającego miejsca pracy: Niepołomice / Zabierzów.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy