Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości

Dalpo Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wyrywkowa kontrola jakości wyrobu gotowego, surowców i półproduktów

  • zgłaszanie reklamacji surowców i nadzór nad ich przebiegiem

  • kontrola jakości nadruków

  • kontrola kleistości taśm/ etykiet

  • realizacja bieżących zadań na potrzeby Działu (m.in. przygotowywanie i sprawdzanie protokołu z badań, wykorzystanie sprzętu laboratoryjnego zgodnie z przeznaczeniem)

Nasze wymagania

  • mile widziani absolwenci kierunków: towaroznawstwo, chemia, technologia chemiczna i pokrewne

  • znajomości technik laboratoryjnych

  • znajomości zagadnień związanych z ISO

  • dobrej znajomości obsługi komputera (środowisko MS Office)

  • znajomości angielskiego na poziomie min. B1

  • motywacji, chęci nauki i zdobywania doświadczenia

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę od 1 dnia

  • wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa + dodatek za dojazd

  • pracę poniedziałku do piątku na jedną zmianę

  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premie świąteczne, karta Multisport i inne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza przesłanych aplikacji

2

Kontakt rekrutera z wybranymi kandydatami

3

Spotkanie w siedzibie

4

Informacja zwrotna

Dalpo Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Jesteśmy firmą o charakterze produkcyjnym. Działamy na rynku europejskim od ponad 30 lat. Nieustannie inwestujemy w nowe technologie oraz rozbudowujemy zespół specjalistów współpracujących z naszą Firmą.

Jeżeli szukasz pracy pełnej ambitnych zadań, w której każdy dzień wygląda inaczej i nie boisz się stawić czoła wyzwaniom z zakresu mechaniki maszyn, to wyślij do Nas swoje CV.

Przewiń do profilu firmy