Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. kontroli jakości szyb

  • Tczew, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vetrex Sp z o.o. od 1997 r. zajmuje czołowe miejsce wśród producentów stolarki PVC, jest członkiem Grupy Liebot - największego w Europie producenta okien, drzwi i fasad, skupiającego w swoich strukturach 19 spółek, które realizują przychód rzędu 540 mln € i dają zatrudnienie we Francji, Polsce, Hiszpanii i Włoszech.

    Innowacja, partnerstwo, lojalność to wartości, które przyświecają nam w codziennej pracy i dzięki którym udało nam się zbudować rzetelną sieć handlową w Polsce i zagranicą.

                                 W ciągu ostatnich lat zgromadziliśmy zespół ekspertów i doradców z ogromnym doświadczeniem, którym zawdzięczamy ekspansję naszej firmy.

    Obecnie firma VETREX Sp. z o.o., producent stolarki otworowej premium,
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tczew
    Nr ref. JQ/01/2019

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za:

    • Kontrolę i segregację materiału wejściowego.
    • Współpracę z liderami i całym zespołem jakości.
    • Raportowanie wyników jakościowych, reklamowanie wadliwego wyrobu i nadzór nad materiałem niezgodnym.

    Zadania i wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne.
    • Doświadczenie w obszarze kontroli jakości mile widziane.
    • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo pracy w miejscu pracy.
    • Motywacja i chęci do pracy.
    • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

    Poszukujemy osoby komunikatywnej, dokładnej, solidnie wykonującej swoje zadania, samodzielnej, a także posiadającej umiejętność współpracy z innymi pracownikami.

    Oferujemy:

    • Kafeteryjny wybór pakietów Multisport.
    • Dofinansowanie do opieki medycznej Enel-med.
    • Atrakcyjne ubezpieczenia grupowe.
    • Akademia Vetrex.
    • Bonus finansowy za polecenie pracownika.
    • Zdobycie doświadczenia zawodowego w miedzynarodowej firmie produkcyjnej.
    • Indywidualne plany potrzeb szkoleniowych.
    • System premiowy.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert za pomocą przycisku
    Aplikuj z podaniem w temacie hasła: Młodszy specjalista ds. kontroli jakości szyb.
    Prosimy o wklejenie w aplikacji klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji przez Vetrex sp. z o.o. (Rokitki, ul. Skarszewska 13, 83-110 Tczew).
    Zostałem poinformowany, że dane nie będą udostępnianie innym podmiotom, każdej osobie przysługuje prawo wglądu, edycji, poprawiania, przenoszenia oraz usuwania swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne."

    Pełną informację odnośnie przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

    Wyjaśnień w sprawach związanych z danymi osobowymi udziela Inspektor Ochrony Danych, e-mail: [email protected]
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert droga e-mailową z podaniem w temacie hasła JDEV/ 01/19, na adres: [email protected]
    Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.