Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. kontroli jakości

Comensal Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad bieżącą produkcją;

  • weryfikacja produktu gotowego;

  • weryfikacja surowców (zwalnianie dostaw);

  • kontrola wysyłek do Klientów;

  • prowadzenie dokumentacji jakościowej i wdrożeń technologicznych (raporty, certyfikaty, specyfikacje, zaświadczenia);

  • prowadzenie procesów reklamacyjnych;

  • czynny udział w działaniach usprawniających procesy jakości;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Inżynieria materiałowa, chemiczna, Inżynieria produkcji i pokrewne);

  • mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Kontroli Jakości w firmie produkcyjnej;

  • praktyczna znajomość MS Excel, Word;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację mile widziana;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji;

  • elastyczne godziny pracy (7-15 lub 8-16);

  • możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu produkcji;

  • zniżki na firmowe produkty i usługi;

  • program rekomendacji pracowników;

  • brak dress code’u;

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Firma COMENSAL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów narzędzi budowlanych w Polsce i na świecie. Od początku swojego istnienia nie ustajemy w wysiłkach innowacyjnych i rozwijaniu technologii. W ciągu 30 lat stworzyliśmy nowoczesny park maszynowy, który pozwala na elastyczną i dostosowaną do potrzeb Klienta produkcję. Nasza firma to zespól ludzi pracujących wspólnie na sukcesy, jej działalność budujemy w oparciu o zaufanie i uczciwość. Lubimy jak naszymi narzędziami zmieniają otoczenie na lepsze i ładniejsze 😊

Przewiń do profilu firmy