Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. kontroli jakości

Bertrand Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Wejherowo

    Wejherowo, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie działu produkcji w zakresie zapewnienia jakości zgodnej z przyjętymi standardami poprzez wdrażanie i monitorowanie projektów ulepszających oraz rozwijanie dokumentacji jakościowej

  • weryfikowanie parametrów procesu produkcji

  • kontrola poprawności działań i zapisów prowadzonych przez uczestników procesów

  • organizowanie i prowadzenie kontroli jakościowej surowców, półwyrobów i wyrobów

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych w poszczególnych obszarach produkcyjnych

  • nadzór nad kalibracjami sprzętu kontrolno - pomiarowego

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w produkcji stolarki budowlanej lub pokrewnej

  • znajomość metod pozyskiwania i analizowania danych jakościowych oraz umiejętność ich stosowania w praktyce

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia

  • umowę o pracę

  • szkolenie przygotowujące do pracy

  • możliwość wywarcia wpływu na rozwój firmy

  • wdrożenie przez wykwalifikowanego współpracownika

  • wysokiej jakości narzędzia wspomagające pracę na danym stanowisku

  • możliwość awansów wewnętrznych

  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczna na korzystnych warunkach, zniżki do klubu fitness

  • darmowy bezpieczny parking

  • paczki świąteczne

  • indywidualne podejście do każdego pracownika

  • premie za polecanie nowych osób do pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Bertrand Sp. z o.o. Sp.k.

Firma BERTRAND, lider na lokalnym rynku stolarki okiennej i drzwiowej.

Przewiń do profilu firmy