Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości

Oleofarm sp. z o. o.

  • Mokronoska 8, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Mokronoska 8

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • ocenę jakości surowców, półproduktów i wyrobów gotowych;

  • nadzór nad wpływem procesu technologicznego na jakość powstającego w toku produkcji produktu i wyrobu gotowego;

  • pomiary fizyko – chemiczne w toku produkcji za pomocą przyrządów kontrolno - pomiarowych;

  • jakościowe zatwierdzanie wyrobów gotowych powstających w toku produkcji bieżącej, dopuszczanie do dalszej dystrybucji;

  • pobór próbek surowców, półproduktów i wyrobów gotowych do analiz laboratoryjnych;

  • rzetelne prowadzenie dokumentacji systemowej przypisanej w instrukcjach dla niniejszego stanowiska;

  • bieżące wypełnianie raportu zmianowego kontroli jakości;

  • bieżąca współpraca z Działem Produkcji w zakresie zapewnienia jakości produktów;

  • weryfikację skuteczności mycia pomieszczeń, sprzętu produkcyjnego oraz higieny personelu zakładu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (technologia żywności, biotechnologia żywności, żywienie człowieka, zarządzanie produkcją);

  • znajomość ogólnej technologii surowców roślinnych i zwierzęcych, współczesnych systemów jakości według standardów bezpieczeństwa żywności HACCP, GMP i GHP;

  • znajomość norm ISO 9001, 22000, 13485, pożądana znajomość prawa jakości żywności, suplementów diety i wyrobów medycznych;

  • aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia;

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym;

  • umiejętności obsługi komputera (Word, Excel);

  • znajomość języka angielskiego na potrzeby rozumienia dokumentów jakościowych.

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w firmie o znaczącej pozycji rynkowej i rozpoznawalnej marce;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • niekorporacyjne środowisko pracy.

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Przewiń do profilu firmy