Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Kosztów Najmu

Pepco Poland Spółka z o. o.

  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Strzeszyńska 73A

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i analiza faktur czynszowych oraz weryfikację zgodności faktur z umowami najmu i założonym budżetem kosztowym;

  • Nadzór nad prawidłowością i poprawnością rozliczeń kosztów serwisowych oraz wzrostu stawek;

  • Raportowanie obrotów sklepów do Wynajmujących;

  • Sporządzanie bieżacych raportów i analiz;

  • Kalkulacja i przygotowywanie rezerw na brakujące koszty

  • Zapewnienie prawidłowego wykonania działań wynikających z zapisów umów najmu, w celu utrzymania właściwej ciągłości najmu;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki okołofinansowe);

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość programu Excel;

  • Rzetelności, dokładności oraz samodzielności;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;

  • Dodatkowym atutem będzie wiedza i doświadczenie w obsłudze i dekretacji faktur a także w zakresie czytania umów najmu oraz znajomość zagadnień prawnych.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę i korzystne warunki wynagradzania,

  • Pracę w firmie, która zajęła 4 miejsce wg. Magazynu Forbes, jako Najlepszy Pracodawca 2021r. w Polsce,

  • Dynamiczny rozwój, bogaty system szkoleń,

  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy,

  • Elastyczne godziny i możliwość pracy hybrydowej,

  • Pracę w Centrali PEPCO, obsługującej 15 europejskich krajów. To u nas zapadają wszystkie decyzje, tworzona jest strategia a TY możesz być częścią tego fantastycznego projektu,

  • Dodatkowe benefity takie jak zniżka pracownicza na zakupy w sklepach PEPCO, platforma benefitowa (do wyboru, np. Multisport, opieka medyczna, bilety do kina, itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria