Młodszy Specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej i Sprawozdawczości Finansowej

Agri PlusO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Agri Plus Sp. z o.o.

Firma specjalizująca się w hodowli trzody chlewnej poszukuje:

Młodszego Specjalisty ds. Kontroli Wewnętrznej i Sprawozdawczości Finansowej

Twoje zadania:

  • Przegląd procesów biznesowych w celu zapewnienia ich zgodności z zasadami SOX i przepisami wewnętrznymi
  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi w kwestiach związanych z kontrolą wewnętrzną
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów i analiz finansowych oraz operacyjnych
  • Uczestnictwo przy finansowym zamknięciu miesiąca, półrocza oraz roku.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse
  • Dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie MS Excel)
  • Znajomość zasad z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Samodzielność i niezależność w działaniu
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Szkolenia
  • Dofinansowanie do świąt i zajęć sportowo-rekreacyjnych (np. karta Multisport)
  • Prywatną opiekę medyczną.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym oraz zaznaczonym
nr ref. KW/20/08 na adres elektroniczny:

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, bez której Państwa oferta pracy nie będzie mogła być rozpatrzona i zostanie usunięta:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agri Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu oraz inne Spółki Grupy Smithfield Polska, związane porozumieniem o współadministracji opublikowanego na stronie www.agriplus.pl moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy