Młodszy Specjalista ds. kontrolingu / ds. rachunkowości zarządczej

IMPEL Business Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie kosztów
  • Analizowanie odchyleń wykonania od przygotowanych prognoz
  • Analizowanie rentowności prowadzonych projektów/procesów
  • Udział w przygotowywaniu rocznego budżetu
  • Kalkulowanie stawek kontraktów oraz rezerw na koszty i przychody
  • Prowadzenie szkoleń dla kadry menadżerskiej z zakresu rachunku zarządczego i struktury kosztowej oraz zasad rozliczeń
  • Rozliczanie cykli rozrachunkowych
  • Rozksięgowywanie w module kontrolingowym (CO)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze rachunkowości zarządczej
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej
  • Umiejętność opisywania złożonych procesów w sposób zrozumiały dla innych
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność współpracy zespołowej
  • Umiejętność komunikacji
  • Mile widziana znajomość systemu klasy ERP

To oferujemy

  • Wsparcie przy wdrożeniu do nowych zadań
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego
  • Udział w projektach usprawniających procesy biznesowe w spółce
  • Poznanie nowoczesnych technologii i narzędzi do optymalizacji i automatyzacji procesów księgowych - RPA, Lean Management
  • Możliwość realizowania własnych, innowacyjnych pomysłów
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Młodszy Specjalista ds. kontrolingu / ds. rachunkowości zarządczej, Wrocław