Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

Eurocash S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie oraz analiza cyklicznych raportów finansowych

  • kontrola realizacji budżetu

  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby biznesu

  • monitorowanie przestrzegania procedur wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe ekonomiczne, najlepiej finanse lub ostatni rok studiów

  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, a szczególnie Excel - oczekujemy poziomu zaawansowanego

  • Twój poziom znajomości języka angielskiego jest komunikatywny (min. B1)

Mile widziane

  • Znajomość SAP

To oferujemy

  • Stabilną pracę w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG.

  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku.

  • Szkolenia wewnętrzne wspomagające realizację projektów.

  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.

  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

Przewiń do profilu firmy