Ta oferta pracy jest nieaktualna od 62 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

  • Poznań, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eurocash Serwis

    Eurocash Serwis (Grupa Eurocash) lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych, poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko.

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

    Główne zadania:

    • przygotowywanie oraz analiza raportów finansowych
    • przygotowywanie budżetu oraz kontrola jego realizacji i wyjaśnienia odchyleń
    • przygotowywanie prognoz wyników krótko i średnioterminowych
    • raportowanie zarządcze wyników finansowych business unitów/ segmentów działalności
    • kontrola procesów zamknięcia miesiąca w poszczególnych działach

    Idealny kandydat powinien:

    • posiadać wykształcenie wyższe ekonomiczne (lub ostatni rok studiów ekonomicznych)
    • mieć doświadczenie w dziale kontrolingu lub audycie finansowym (mile widziane)
    • dobrze znać zagadnienia rachunkowości zarządczej i finansów przedsiębiorstw
    • bardzo dobrze obsługiwać program MS Excel (poziom zaawansowany)
    • charakteryzować się skrupulatnością, dokładnością i dobrą organizacją pracy
    • znać język angielski na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej
    • dodatkowym atutem będzie znajomość SAP i Access

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju własnych kompetencji
    • pracę w grupie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwojowym
    • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: opieka medyczna, bony oraz paczki świąteczne, karta sportowa, uczestnictwo w spotkaniach firmowych, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
    • bezpłatny dojazd do pracy autobusem firmowym z Poznania
    opis

    Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji: CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.