Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. kontrolingu

LOTOS - Air BP Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie budżetowania i prognozowania kosztów (w tym opiniowanie budżetów opracowywanych przez inne komórki organizacyjne)
  • bieżąca kontrola nad poziomem wykonania budżetu oraz opracowywanie raportów
  • przeprowadzanie analizy dochodów i zysków per produkt, klient itp.
  • sporządzanie raportów i prezentacji dla kierownictwa, udziałowców oraz Rady Nadzorczej Spółki
  • nadzór nad kalkulacją cen i polityką cenową
  • monitorowanie płynności finansowej i planowanie przyszłych przepływów pieniężnych
  • weryfikacja kontrahentów pod kątem ryzyka kredytowego
  • rozwój narzędzi wykorzystywanych w obszarze planowania i analiz, poszukiwanie możliwości optymalizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe licencjackie (preferowane: finanse, rachunkowość)
  • doświadczenie zawodowe w obszarze kontrolingu
  • znajomość obszaru kontrolingu kosztów, zasad budżetowania
  • gruntowna wiedza z obszaru rachunkowości finansowej i zarządczej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • znajomość systemu SAP
  • samodzielność i komunikatywność
  • dociekliwość i umiejętności analityczne

To oferujemy

  • atrakcyjny pakiet Benefitów:
  • opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, kwartalna nagroda motywacyjna, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę
  • szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych możliwość zakupu Karty MultiSport i Medicover Sport
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy
  • elastyczny czas pracy

LOTOS - Air BP Polska Sp. z o.o.

LOTOS Air BP Polska Sp. z o.o. jest Spółką powiązaną kapitałowo z Grupą Kapitałową LOTOS oraz BP Europa SE. Działalnością spółki jest bezpośrednie tankowanie paliwa lotniczego do statków powietrznych a także realizacja inwestycji związanych z rozwojem spółki w zakresie obrotu paliwem lotniczym w portach lotniczych.

Młodszy specjalista ds. kontrolingu, Gdańsk