Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. kontrolingu

LOTOS - Air BP Polska Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie budżetowania i prognozowania kosztów (w tym opiniowanie budżetów opracowywanych przez inne komórki organizacyjne)

  • bieżąca kontrola nad poziomem wykonania budżetu oraz opracowywanie raportów

  • przeprowadzanie analizy dochodów i zysków per produkt, klient itp.

  • sporządzanie raportów i prezentacji dla kierownictwa, udziałowców oraz Rady Nadzorczej Spółki

  • nadzór nad kalkulacją cen i polityką cenową

  • monitorowanie płynności finansowej i planowanie przyszłych przepływów pieniężnych

  • weryfikacja kontrahentów pod kątem ryzyka kredytowego

  • rozwój narzędzi wykorzystywanych w obszarze planowania i analiz, poszukiwanie możliwości optymalizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe licencjackie (preferowane: finanse, rachunkowość)

  • doświadczenie zawodowe w obszarze kontrolingu

  • znajomość obszaru kontrolingu kosztów, zasad budżetowania

  • gruntowna wiedza z obszaru rachunkowości finansowej i zarządczej

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office w szczególności MS Excel

  • znajomość systemu SAP

  • samodzielność i komunikatywność

  • dociekliwość i umiejętności analityczne

To oferujemy

  • atrakcyjny pakiet Benefitów:

  • opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, kwartalna nagroda motywacyjna, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę

  • szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych możliwość zakupu Karty MultiSport i Medicover Sport

  • możliwości podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy

  • elastyczny czas pracy

LOTOS Air BP Polska Sp. z o.o. jest Spółką powiązaną kapitałowo z Grupą Kapitałową LOTOS oraz BP Europa SE. Działalnością spółki jest bezpośrednie tankowanie paliwa lotniczego do statków powietrznych a także realizacja inwestycji związanych z rozwojem spółki w zakresie obrotu paliwem lotniczym w portach lotniczych.

Przewiń do profilu firmy