Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu

LSJ HR GROUP O firmie

  • Goleniów, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

LSJ HR Group jest agencją rekrutacyjną (nr 4440), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej usytuowanej w Szczecinie Dąbiu, poszukujemy osoby, która wesprze dział finansów i administracji.

Młodszy Specjalista ds. KontrolinguNumer ref.: Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie analizy wyników biznesowych w porównaniu z budżetem i prognozami.
  • Współpraca z działem księgowym m.in. w celu zrozumienia czynników wpływających na wyniki finansowe oraz identyfikację trendów.
  • Sporządzanie różnych analiz finansowych (np. Analiza kosztów i korzyści, inwentaryzacje, czas pracy produkcji itp.)
  • Wspieranie przygotowania sprawozdawczości finansowej odpowiedniej  dla organizacji, planowania biznesowego, budżetowania i sprawdzania poprawności danych.
  • Dostarczanie informacji kierownictwu poprzez gromadzenie i podsumowywanie danych, przygotowywanie raportów i analizę.
  • Utrzymywanie właściwego prowadzenia dokumentacji w celach audytowych oraz wewnętrznych organizacji.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w obszarze finansowym lub wykształcenie kierunkowe
  • Chęć do rozwoju w zakresie kontrolingu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel
  • Samodzielność, skrupulatność i odpowiedzialność
  • Umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w firmie będącej liderem swojej branży
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna i wspierająca załoga- zespół który da się lubić:)
  • Benefity wynikajace z zakładowego funduszu świadczeń
  • Kursy językowe
  • Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, po prostu APLIKUJ!:)

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez LSJ HR Group Ireneusz Sozański i LSJ HR Group Sp. z o.o. Sp. k. w celu przeprowadzenia rekrutacji, na które aplikuję. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

LSJ HR Group
Szczecin, ul Celna 1
nr lic. 4440

Ogłoszenie archiwalne